Kuruluş Hakkında

Gazeteciliğin geleceğinin internette olacağı düşüncesiyle Türkiye’de yaşananlardan herkes haberdar olacak mottosu ile İş İnsanı Turan Ali Şafak ve ekibiyle 2019 yılında kurularak, Sakarya’daki yurttaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Ulusal  haber sitemiz olan haberdibimde.com hiçbir kişi, kurum, parti, dernek ve yapıyla ilişki kurmadan, tamamen bağımsız kalmayı tercih etmesine rağmen taraflı gazetecilik anlayışı ile yoluna devam eden bir elektronik gazetecilik alanında hizmet vermektedir.
Türkiye'nin nabzını tutan haber sitemiz kimseye boyun eğmeden, kimsenin yörüngesine girmeden, ülkenin, şehrin ve halkın çıkarlarını savunan bir anlayışla yayınlarını sürdürecek.

Hiç kimseyi ötelemeden, sesini duyurmak isteyen herkesin sesi olmak, haberdibimde'nin yola çıkış nedenlerinden biri… Haberdibimde.com'un, kısa sürede Türkiye'de ki tüm kesimlerin güvendiği bir mecra olmayı amaçlıyor. Yurttaş gazeteciliğinin en güzel örneklerini vermeyi amaçlayan haberdibimde.com’da okurlar, çevrelerinde olup biteni, fotoğraflayarak, görüntüleyerek katkı sunabilecekler, haberdibimde.com okurları ayrıca, haber ve köşe yazılarına yapacakları yorumlarla seslerini duyurma imkanı sunacaklar.
İlk paragrafta söylediğimiz gibi haberdibimde.com TARAFLI bir haber sitedir. Evet yanlış duymadınız tamamen HALK taraflı olan haber sitesi yönetmekten onur duyuyoruz. 
Turan Ali Şafak Medya Ajansı bünyesinde Ulusal sitemiz haberdibimde.com olarak hizmet verirken, yerelde ise sakaryahaberdar.com adındaki haber sitesi ile hem şehir nabzı hem de ülke nabzını tutma görevini üstlenmiştir.