NETFIBER-INTERNET-SAGLAYICI

MCP Hakkında Merak Edilenler - Haber DibimdeHaber Dibimde

28 Eylül 2021 - 14:27

MCP Hakkında Merak Edilenler



MCP Hakkında Merak Edilenler
Son Güncelleme :

30 Ocak 2021 - 15:21

sakaryaweb
  • Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neden Kuruldu?
  • Genel Başkanı Kim?
  • MCP Neden İdeoloji Partisi Değil?
  • MCP Neler Yapacak
  • Milliyetçi Cumhuriyet Partisine Halk Ne İçin Oy Verecek?

İktidar ve mevcut muhalefet partilerinin uyguladığı politikaları yeterli ve olumlu bulmayarak; iktidar ve muhalefette ciddi eksiklikleri görerek 83 milyona hizmet için kuruldu.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisinin Genel Başkanı Kimdir?

  • Fehmi Hataş

Fehmi Hataş, Kırıkkale doğumlu ve 52 yaşındadır. Kendisi Ankara’da ikamet etmektedir. Esnaf ve iş adamıdır. Şeffaf, ilkeli duruşu ile hak ve hakikat yolundadır.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neden İdeoloji Partisi Değil?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bayrağı altında yaşayan Türk, Kürt, Arap, Alevi, Sünni, Roman, Gayrimüslim… Dili, dini, ırkı, mezhebi ayrı olan çok insan yaşıyor. MCP olarak her kesime eşit olduğumuz ve olmaya da devam edeceğimiz için 83 milyonu bir çatı altında toplayarak, eşit bir şekilde siyaset ve hizmet yapacağız. Partimiz, herkesin ve her kesimin görüşüne saygı duyduğumuz için ideoloji yerine bir bütün olmayı tercih etmiştir. Türkiye’yi halk ile birlikte yöneteceğiz.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neler Yapacak?

  • Eğitim, üretim, sağlık, adalet, hak, hukuk, emek, emekli, emekçi, işçi, öğrenci, çiftçi, esnaf, işveren, yolsuzluk, yoksulluk gibi her alanda reform yaparak, kimsenin adaletsiz şekilde yaşamasına müsaade etmeyecek.
  • Hiç kimse geçinme korkusu yaşamayacak.
  • Her canlıya şefkat edilecek.
  • İnsanlar vergi, faiz, ceza, yasak, düşünce özgürlüğü için korku içinde yaşamayacak.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisine Halk Neden Oy Vermeli?

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi iktidarında, yerel yönetimlerinde, ayrımcılığın, yandaşlığın, ötekileştirmenin, yolsuzluğun, yoksulluğun ve hukuksuzluğun yeri yoktur. Çünkü insana ve insanlığa hizmet vererek herkes hat ettiği hizmeti ve ödülü alacaktır.

 

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi, halk için kuruldu ve halkın partisidir. Halkın sorunlarını en iyi bilen, yolsuzluğa, hukuksuzluğa, açlığa, sefalete, ayrımcılığa karşı olan; mağdur olmuş, saf, temiz, samimi, şeffaf kişilerden oluşan kadrolar tarafından partimiz kurulmuştur. Bu yüzden halkımızın yaşadığı tüm sorunları biliyoruz. Destekleyin, geliyoruz diyerek; 83 milyonun oyuna talip olduğumuz için halkımız hiç tereddüt etmeden Milliyetçi Cumhuriyet Partisine oy verecek.

Saygılarımla Turgut Kılıç

TURGUT KILIÇ
Milliyetçi Cumhuriyet Partisi
Genel Başkan yardımcısı
İstanbul İl Başkanı

sakaryaweb reklam3 799x90

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
hüseyin eryiğit Nisan 16, 2021 / 4:44 pm Cevapla

mcp hakkında daha geniş bilgiye nasıl ulaşırım

sakaryaweb reklam4 350x250
sakaryaweb reklam5 350x250

sakarya-gunduz-cocuk-bakim-evi-ve-cocuk-kresi1