Haber Dibimde MECLİS TOPLANTISININ 1. BİRLEŞİMİNE AİT GÜNDEM

 MECLİS TOPLANTISININ 1. BİRLEŞİMİNE AİT GÜNDEM
129
01 Nisan 2021 - 12:15

1-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. maddesine istinaden 3 yıl süreliğine meclis üyeleri arasından Meclis Başkan Vekili Seçiminin yapılması hususu.

 

2-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. maddesine istinaden 3 yıl süreliğine meclis üyeleri arasından Meclis Katibi Seçiminin yapılması hususu.

 

3-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 33. maddesine istinaden 1 yıl süreliğine meclis üyeleri arasından Daimi Encümen Üye Seçiminin yapılması hususu.

 

4-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. maddesine istinaden Plan ve Bütçe Komisyonu Üye Seçiminin yapılması ve aynı kanunun 32. ve 39. Maddesine istinaden seçilen üyelere katıldıkları her toplantı günü için ödenecek huzur hakkının belirlenmesi hususu.

 

5-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. maddesine istinaden İmar Komisyonu Üye Seçiminin yapılması ve aynı kanunun 32. ve 39. Maddesine istinaden seçilen üyelere katıldıkları her toplantı günü için ödenecek huzur hakkının belirlenmesi hususu.

 

6-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 56. maddesine istinaden hazırlanan 2020 yılı Faaliyet Raporunun görüşülmesi hususu.

 

7-      5393 Sayılı Belediye Kanununun 25. maddesi ile Meclis Çalışma Yönetmeliğinin 22. maddesine istinaden Denetim Komisyonu tarafından hazırlanan rapor hakkında meclise bilgi verilmesi hususu.

 

8-      Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan Temizlik İşleri Müdürlüğü Çalışma Yönetmeliğinin incelenmesi hususu.

 

9-      İlçemiz Kuzuluk mahallesinde bulunan Kuzuluk Tabiat Parkı ve içerisinde bulunan 6 adet Kır Evinin işletmeciliği ile ilgili Belediyemiz ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında 10 yıl süreli sözleşme imzalanabilmesi için Belediye Encümeni ve Başkanına yetki verilmesi hususu.

 

10-   İlçemiz Ballıkaya Barajı Projesi kapsamında rezervuar alanında kamulaştırma kapsamında olan İlçemiz Beldibi, Durmuşlar ve Mansurlar Mahallesi sınırlarında Belediyemize ait toplam 32 adet taşınmazın Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından belirlenen 4.792.83832-TL bedel üzerinden DSİ’ ye devir ile ilgili Belediye Encümeni ve Başkanına yetki verilmesi hususu.

 

Bilal SOYKAN

         Meclis ve Belediye Başkanı


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

2019 - 2021 © Haberdibimde.com Tüm Hakları Saklıdır. kznfrm

firma rehberisakarya firma rehberi